سریعترین راه تامین کتاب در ایران

قوانین و سوالات متداول

اگر به دنبال کتابی هستید ، ابتدا از طریق سایت جستجو نمایید و درصورتی که کتاب در سایت ما موجود نبود از طریق صفحه درخواست عادی کتاب با پرداخت بیعانه 40 هزار تومانی کتاب را سفارش دهید تا ظرف مدت 3 روز الی 3 هفته تامین کنیم اما اگر عجله دارید میتوانید از سرویس درخواست فوری کتاب استفاده کنید تا ظرف مدت 30 دقیقه الی حداکثر 3 روز کتاب تامین گردد ، این سرویس دارای هزینه 43 هزار تومانی بابت حق الزحمه نیروی جستجوگر اختصاصی میباشد.

  • اگر کتاب شما در بازه اعلامی تامین نشد کل مبلغ با کسر کارمزد 500 تومانی بانکی و با اعلام شماره کارت از طرف شما در واتساپ عودت داده میشود.
  • به علت حجم بالای سفارشات و عدم دسترسی پشتیبانان واتساپ به زنجیره تامین ، امکان پاسخ به سوالاتی مبنی بر موجودی یا عدم موجودی هر نوع کتابی در واتساپ میسر نمیباشد.

 

1 – در سایت کتاب 24 چند نوع سفارش داریم؟

الف ) سفارش کتاب هایی که در سایت موجود است و قیمت دارد.

ارسال عادی : زمان ارسال آنها 4 الی 11 روز میباشد.

ارسال ویژه : زمان ارسال آنها 3 الی 7 روز میباشد.

ب ) سفارش کتاب هایی که ناموجود است و به رایگان از قسمت درخواست عادی کتاب یا درخواست تامین کتاب ثبت میشود.

هزینه ثبت این سفارش رایگان است و زمان ارسال آنها از 1 روز الی 3 هفته متغییر است.

ج ) سفارش کتاب هایی که ناموجود است یا جهت دریافت آن عجله دارید و از قسمت درخواست فوری ثبت سفارش میکنید
هزینه تامین بابت ثبت این سفارش در حال حاضر 43 هزار تومان میباشد و زمان ارسال آن از نیم ساعت الی 3 روز متغییر است.

 

2– قیمت بعد سفارش تغییر میکند ؟

خیر ، کتابهایی که در سایت ما قیمت داشته و در وضعیت موجود هستند عمدتا تغییر نمیکند اما اگر 1% بعد سفارش و بعد از تامین تغییری داشت با مشتری هماهنگ میگردد در صورت تمایل مشتری سفارش نهایی میگردد و در صورت عدم تمایل سفارش لغو و مبلغ عودت میشود.

اما کتاب هایی که درخواست تامین داده میشود بعد از تامین مشخص و به مشتری اعلام میشود.

 

3-آیا سفارش هایی که درخواست تامین داده میشود قابل کنسلی است ؟

کتاب هایی که در سایت ناموجود است و جهت تامین سفارش میدهید و در قالب درخواست عادی کتاب یا سفارش فوری ثبت میکنید ، تحت هیچ شرایطی امکان کنسلی ندارد چون این سفارشات برخلاف کتاب هایی که در انبار ما موجود است توسط همکاران ما خریداری میشود.

 

چند نکته پایانی

  • ما کتاب های خریداری شده شما را ابتدا در انبار و پخش های خود جستجو میکنیم و در صورت عدم موجودی ، آن کتاب را از انبار های سراسر ایران برای شما تامین می کنیم اگر تمام یا بخشی از کتاب های شما یافت نشد موارد تامین شده ارسال میشود و مبلغ کتاب های تامین نشده را به شما عودت میدهیم.
  • در برخی موارد اگر تعداد کتاب های شما از حالت نرمال بیشتر باشد و هزینه پست را برای ما افزایش دهد ، مابتفاوت مبلغ شرکت پست جهت پرداخت به شما اعلام میگردد.

 

از همکاری شما سپاسگذاریم