قوانین و سوالات متداول

 

1- نحوه خرید کتاب چگونه است ؟

اول نام کتاب را در قسمت بالای سایت جستجو کنید و اگر کتاب پیدا کردید روی دکمه درخواست تامین بزنید
و اگر هم پیدا نکردید وارد صفحه درخواست کتاب شوید و اونجا نام کتاب و شماره تماس (ترجیحا دارای واتساپ) رو وارد کنید تا خیلی سریع بین 1 الی 24 ساعت اگر قابل تامین بود ، به شما اعلام کنیم.

 

2- تحویل کتاب به مشتری چقدر زمان میبرد ؟

زمان تحویل کتاب ها به شما با توجه به حجم بالای سفارشات سایت و محدودیت زنجیره تامین از 1 ساعت در تهران الی 4 هفته در سراسر ایران متغییر است.

اما اگر عجله دارید همین حالا میتوانید نام کتابتون رو به واتساپ ما با شماره 09033912614 بفرستین تا خیلی سریع موجودی و امکان ارسال سریعتر رو اعلام کنیم.

 

3- کارمزد و هزینه تامین کتاب چقدر است ؟

به طور معمول کارمزدی برای کتاب ها دریافت نمیشود و قیمت کتاب ها برابر با قیمت پشت جلد و یا در شرایط تخفیفی حتی کمتر است
اما اگر کتاب شما نایاب و نیازمند جستجو میدانی باشد چون هزینه دستمزد کاربر جستجو گر در بازار های کتاب را دارد و یا اگر در تهران موجود نباشد از شهرستان ها باید به تهران جهت تجمیع و بسته بندی ارسال شود و هزینه پست سریع تیپاکس دارد
برای کتاب های زیر یک میلیون تومان 20 درصد کارمزد
و کتاب های بالای یک میلیون تومان 10 درصد کارمزد
از کل مبلغ کتاب بابت “هزینه تامین کتاب” دریافت میشود.

 

4- چطور به ما اعتماد کنید؟

سایت ما دارای بهترین مجوز های معتبر ایران از جمله نماد اعتماد الکترونیکی ، وزارت ارشاد و زرین پال میباشد و شما میتوانید از تمام این مراجع مجوزات ما را استعلام بگیرید ، در کنار این موارد میتوانید سفارشات خود را در تهران بعد از تحویل و در محل به صورت کارت به کارت با برنامه هایی چون اینترنت بانک خود یا آپ توسط خود پرداخت نمایید.

 

 

هدف ما تامین سریع کتاب در اوج شفافیت است.

گروه زنجیره تامین سایت کتاب 24