سریعترین راه تامین کتاب در ایران

قوانین و سوالات متداول

 

1- نحوه خرید کتاب چگونه است ؟

اگر به دنبال کتابی هستید از طریق سایت جستجو نمایید و اگر موجود بود ثبت سفارش نمایید و اگر پیدا نکردید در کمتر از چند ثانیه در صفحه درخواست عادی کتاب ثبت سفارش کنید تا 1  الی 24 ساعت تامین کنیم.

 

2- تحویل کتاب چقدر طول میکشد ؟

زمان آماده سازی کتاب ها و تحویل به پست یا پیک 10 دقیقه الی 11 روز میباشد.

زمان ارسال و تحویل کالا به مشتریان به شرح زیر میباشد :

ارسال عادی :  4 الی 7 روز بعد از آماده سازی به دست شما میرسد.

ارسال ویژه :  2 الی 3  روز بعد از آماده سازی به دست شما میرسد.

ارسال پیک : همان لحظه بعد از آماده سازی ارسال و کمتر از 2 ساعت به دست شما میرسد.

تعهد ما به شما زمان های اعلامی است اما تلاش ما بر این است سفارشات تهران را در چند ساعت تحویل دهیم و سفارشات شهرستان تا 2 یا 3 روز به دست مشتری برسد.

 

3- آیا قیمت بعد سفارش تغییر میکند ؟

اغلب تغییر نمیکند اما اگر 1% بعد سفارش تغییری (به علت عدم بروزرسانی فوری قیمت) در چاپ جدید داشته به مشتری اعلام و در صورت تمایل مشتری سفارش نهایی و در صورت عدم تمایل سفارش لغو و مبلغ خیلی سریع عودت میشود.

 

4- آیا سفارشی که دادم ممکن است در انبار شما ناموجود باشد ؟

کتابی که سفارش دادید در انبار موجود است اگر استثنا قبل بروزرسانی کتابی به فروش رفته باشد ، سعی میکنیم از سراسر ایران تامین کنیم ، اگر بخشی از کتاب ها یافت نشد با شما هماهنگ و درصورت تمایل موارد تامین شده ارسال و مانده مبلغ سریعا عودت داده میشود  اگر هم حتما تمایل به تهیه کامل سفارش داشتید ، سفارش لغو و و خیلی سریع مبلغ عودت میشود.


نکته مهم : بخش قوانین در صفحه سفارش  و هم در صفحه اصلی (پایین سایت) اعلام شده است ، اما اگر این صفحه را بعد از سفارش رویت کردید ، مشکلی نیست ما برای ایجاد تجربه خریدی لذت بخش کاملا همکاری میکنیم.

 

با تشکر
گروه زنجیره تامین کتاب 24